Nowoczesny marketing dla firm – druk sitowy

sitodruk

Sitodruk – Podstawy

Sitodruk to technika druku, która wywodzi się z metod druku szablonowego stosowanego od wielu tysięcy lat na Dalekim Wschodzie. Ze względu na swoje zalety – niską cenę, niezwykłą trwałość oraz możliwość zastosowania wielu kolorów – sitodruk stał się jedną z najczęściej wykorzystywanych metod nadruku.

Zastosowania druku sitowego

Niewątpliwą zaletą sitodruku jest uniwersalność – pasuje zarówno do powierzchni płaskich, jak i cylindrycznych. Może być zastosowany na wielu materiałach – takich jak tkaniny, drewno, papier, folia, tworzywa sztuczne, metale, szkło oraz wiele innych. To daje ogromne możliwości – zwłaszcza producentom przedmiotów z nadrukami, którzy mogą zaoferować klientom na przykład plecaki i torby z nadrukiem, etykiety, opakowania oraz wszelkiego rodzaju ubrania. Dużą popularnością cieszą się koszulki z określonymi napisami (na przykład koszulka ochrona), gdyż nadruk wykonany metodą sitodruku jest odporny na zmywanie (co w przypadku ubrań nabiera szczególnego znaczenia).

 

Sitodruk to metoda, którą posługują się firmy w całej Polsce i nie ma potrzeby przemierzania kilkuset kilometrów w poszukiwaniu odpowiedniego wykonawcy. Wystarczy, iż mieszkaniec województwa kujawsko – pomorskiego wpisze w wyszukiwarkę hasło „sitodruk Bydgoszcz” i otrzyma szereg wyników, z których będzie mógł wybrać firmę spełniającą jego wymagania

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *